ХХI Міжнародна конференція «Fat-and-Oil Industry-2022» збирає лідерів олійно-жирової промисловості України та світу 20 жовтня 2022 року

15 вересня 2022

ХХI Міжнародна конференція «Fat-and-Oil Industry-2022» збирає лідерів олійно-жирової промисловості України та світу 20 жовтня 2022 року

Poland – Gates to Europe for oilseeds and by-products

Прямо зараз у світі набирають оберти інфляційні процеси та геополітичні зміни, відбувається перерозподіл торгових потоків та налагоджуються нові ланцюги реалізації продукції, що впливатиме на формування попиту і цінової динаміки на олійному ринку в новому сезоні.

Країни ЄС є одним з найбільших покупців сировини та продукції олійно-жирового сектору. Україна є одним з ключових постачальників даної продукції на європейський ринок. Зокрема варто відзначити Польщу, яка наразі виступає ключовим партнером не тільки для України у формуванні експорту як продукції олійного ринку, так і агропродукції в цілому, а і для інших постачальників.

І саме в Польщі ІА «АПК-Інформ» проводить знаковий для галузі захід, з метою обговорення подальших перспектив олійного ринку.

Ексклюзивна інформація щодо перспектив олійного сектору в новому сезоні, а також найбільш актуальні та гострі питання світової торгівлі олійними та продуктами переробки будуть розглянуті у рамках міжнародної конференції Fat-and-Oil Industry – 2022.

Ключові теми конференції

· Перспективи виробництва та переробки насіння соняшнику в світі та, зокрема, в Причорноморському регіоні в 2022-2023 рр.

· Світовий перерозподіл торгових потоків продуктів переробки соняшнику

· Ключові виробники та експортери: що їх очікує в новому сезоні

· Скорочення пропозиції соняшникової олії українського походження: робота українських портів, цінова динаміка, ринки збуту

· Завантаження потужностей і ефективність переробки в Україні в умовах високої невизначеності ринку

· Глобальні тренди світового ринку рослинних олій та їх вплив на Україну

· Ринок нафтопродуктів і біопалива як ключовий ціновий драйвер

· Високоолеїновий соняшник: переробка чи експорт

Цільова аудиторія заходу: переробники олійних і трейдери, міжнародні торгові компанії, імпортери, агрохолдинги, галузеві організації, провідні аграрні експерти, виробники обладнання, ключові експортери і споживачі олійних і продуктів переробки, представники наукових організацій та ін.

Захід проводитиметься з дотриманням усіх необхідних санітарних норм.